anjea designer's store

 
Çeşit çeşit sarhoşluklar vardır hayatta; mutluluk sarhoşluğu,iş sarhoşluğu... Bunlara bir yenisi daha eklendi;Anjea Designer's Store sarhoşluğu...
Denizli Çamlık girişinin 20 m gerisinde YeşilKent Sitesi'ndeki yemyeşil rengiyle kendini belli eden, iç dekorasyonları ve farklı vitrin tasarımlarıyla, alışılmışın dışında giyinmek isteyenlerin, kendini diğer insanlardan farklı hisseden, özgürce "ben buyum!" demek isteyen kişilerin yeri... Müstakil ve bahçeli bir evden oluşan Anjea Designer's Store'da ; müziğin, dekorun, tasarımın ve dokunun farklılığını hissetmemek mümkün değil. Misafirliğe gider gibi, kapıyı çalarak içeri gireceğiniz ve sizi her gelişinizde farklı sürprizlerin beklediği sıcak bir butik ortamı.
 
Anjea Designer's Store, kendi tasarım dilini yaratmaya kararlı, bağımsız, sonsuza kadar sizinle kalmasını istediğiniz tasarımların, benzerini kolay kolay göremediğiniz kumaşların, ayakkabıların, aksesuarların bir bütününü oluşturuyor.
Vildan Çaputcu' nun ev sahipliğini yaptığı bu mekan geçmişin geçmişte kalmadığını çok net görebileceğiniz farklı ve havalı bir yer.
Kendi tarzını yaratmak isteyen herkesin doğru adresi Anjea Designer's Store...